LFF III lygos KAFF ir MAFF pirmenybės pradėtos pergale

FK „Kėdainiai” 7 – 2  FK „Nadruvis“
Kėdainių miesto centrinis stadionas

Gegužės 26d. 19:30 val. prasidėjo LFF III LYGOS KAFF ir MAFF pirmenybės. FK Kėdainiai pirmenybes Kėdainiuose pradėjo įtikinama pergale prieš FK „Nadruvis-Imsrė“ 7-2. Gausiai susirinkusi Kėdainių komanda (registruota net 20 sportininkų varžyboms)  nuo pat pirmojo kėlinio pradžios perėmė kamuolio ir žaidimo kontrolę ir nepaleido iki pat rungtynių pabaigos. Varžovai turėjo tik kelias progas pasižymėti ir jomis pasinaudojo. Pirmąjį kėlinį FK Kėdainiai laimėjo 3-0, o varžybas 7-2. Rungtynėse įvarčiais išsiskyrė A.Pikelis pelnęs „hetriką” ir L.Jermakovas pelnęs dublį ir D.Paulauskas ir M.Vaitkus pelnę po įvartį. Varžybų pabaigoje komandos vartininkas D.Jodenis turėjo progą pasižymėti nuo 11m. žymos, tačiau jo smūgiuotą kamuolį atrėmė varžovų vartininkas, gerai, kad pirmasis prie kamuolio suskubęs A.Pikelis ištaisė situaciją.
Laukiame sirgalių sekančiose rungtynėse birželio 8 dieną Kėdainių stadione.