„Kėdainių krašto” taurės nugalėtojai „BMW – A.J.”. Visų susitikimų rezultatai.

Kėdainių sporto mokyklos futbolo manieže vyko futbolo turnyras „Kėdainių krašto” taurei laimėti.
Finale susitiko „Respublika” prieš „BMW – A.J.”. Kaip ir tikėtasi, intriga finale neužsimezgė.”BMW – A.J.” įtikinamai nugalėjo priešininkus 9:3 ir iškovojo pereinamąją Taurę.

I etapas
Lapkričio 18 d. (sekmadienis), Kėdainių sporto mokyklos futbolo maniežas:
12.00 „Vilainiai-2” : „Studentai” 3:5
13.10 „Respublika” : „SM – 97” 19:1
14.20 „Liepų alėja” : „Respublika-36” 5:18
15.30 „Kėdainiai” : „Bronas” 4:5
16.40 „SM Garadokas” : „Nevėžis – 98” 6:6 (po baudinių 3:5)

21.10 „Bronas” : „BMW – A.J.” 1:7

Sužaidus šias rungtynes buvo traukiami burtai, po kurių paaiškėjo pusfinalių poros:

16.00 „Respublika” : „BMW – A.J.” 3:9

Geriausias finalo žaidėjas išrinktas vartininkas Ignas Plūkas ( „BMW – A.J.”), geriausiu turnyro vartininku išrinktas Martynas Šležys („Respublika”), kuris šiandien dėl patirtos traumos pusfinalyje, žaisti negalėjo. Rezultatyviausias turnyro žaidėjas tapo Rimvydas Lipnevičius („Respublika”), pelnęs 12 įvarčių. Turnyro jauniausias žaidėjas tapo dvylikametis Matas Ramanauskas (2000 m. gimimo) atstovavęs FK „Nevėžis”-98 komandai, o vyriausias keturiasdešmt devynerių Dalius Žydelis iš „Savi” komandos (1963 m. gimimo).