70
(Nevėžis) Kugys Evaldas84
(Nevėžis) Petronis Renatas87

Nors Nevėžio ekipoje žaidė didelė dalis pagrindinės komandos lyderių (A.Gėgžna, E.Kugys, R.Mikuckis, D.Gražys, B.Nemanja, Š.Činikas ir kiti), Kėdainiai tikrai neblogai tvarkėsi su puikų žaidimą demonstravusiais Nevėžio futbolininkais.
Pirmajame kėlinyje Nevėžio lyderis Aretas Gėgžna du kartus siuntė kamuolį į Kėdainių vartus ir pirmasis kėlinys baigėsi 2-0. Pirmajame kėlinyje šviežiau ir pavojingiau žaidė Nevėžio futbolininkai.

Antrajame kėlinyje Kėdainiai pagyvino savo žaidimą ir jau 50 minutę Aivaras Gėgžna sušvelnino rezultatą 2-1, nemažindami apsukų Kėdainiai ir toliau demonstravo puikų žaidimą ir sukūrė kelis pavojingus momentus. Geriausios progos išlyginti rezultatą 69 minutę neišnaudoję Kėdainių futbolininkai prasileido patys 3-1. Tikriausiai suveikė futbolo dievų taisyklė neįmuši TU – Įmuš TAU… Po praleisto įvarčio Kėdainių žaidimas sustojo ir Nevėžis perėmęs iniciatyvą rungtynių pabaigoje įmušė dar 2 įvarčius. Rungtynės baigėsi 5-1 rezultatu.

Reikia pagirti Kėdainių ekipą tikrai garbingai kovojusiems prieš labai pajėgios sudėties žaidusią Nevėžio ekipą.