2018 metų KAFF ČEMPIONAI

Po paskutinio turo techninės pergalės tapome  2018 metų KAFF čempionais!

Dėkui sirgaliams už palaikymą ir žaidėjams už puikų sezoną!

Pavasarį startavusias Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) III lygos kovas čempioniškomis nuotaikomis užbaigė vienuolika metų gyvuojantis futbolo klubas „Kėdainiai“.

12 rungtynių. Ketvirtoje pagal pajėgumą šalies lygoje 2018 metų sezone kėdainiečiai sužaidė dvylika rungtynių. Aštuonerias užbaigė pergalėmis, po dvejas – lygiosiomis ir nesėkmėmis.

Keturios komandos. 26 taškus šiame sezone surinkęs FK „Kėdainiai“ septyniais taškais aplenkė Jonavos „Jonavą“. Trečioje vietoje liko Prienų „Prienai“, ketvirti – Kauno „Hegelmann Litauen B“.

Kils aukščiau? Kelerius pastaruosius metus LFF KAFF III lygoje besivaržantys kėdainiečiai pirmąjį kartą tapo pirmenybių čempionais ir iškovojo teisę kilti į aukštesnį divizioną. Apie sprendimą kur varžysis komandą sekantį sezoną komanda priims įvertinę savo finansines ir technines galimybes iki licencijavimo pradžios sekančiais metais.

Santykis. Pirmenybėse, kuriose varžėsi keturios komandos, geriausią įvarčių santykį pademonstravo būtent kraštiečių ekipa. FK „Kėdainiai“ šiame sezone įmušė 52, o į savus vartus praleido 27 įvarčius.

Susirinko visas nominacijas:
FK „Kėdainiai“ gretose – rezultatyviausias čempionato žaidėjas Lukas Berednikovas (15 įvarčių).

Geriausio visų pirmenybių žaidėjo titulas atiteko komandos kapitonui Martynui Juknevičiui. Geriausias saugas – kėdainietis Martynas Vaitkus.

Čempionų komandoje taip pat – vyriausias lygos žaidėjas. Tai – 1963 metų kėdainietis Vitalijus Jurevičius, FK „Kėdainiai“ garbę ginantis nuo pirmosios klubo įkūrimo dienos.

Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Andrius Skorupskas (9 įvarčiai).

Treneris didžiuojasi. „Mums tai – labai didelis pasiekimas. Pradžia buvo kiek banguota – pralaimėjimas, tada – lygiosios, bet vėliau pagavome tempą ir „įsivažiavome“, – kalbėjo ekipos žaidžiantysis treneris Donatas Jodenis. – Nors dalyvavo tik keturios komandos, veikti tikrai buvo ką, o įtampa išsilaikė kone iki paskutiniųjų čempionato rungtynių. Paskutiniame sezono mače išvykoje su Prienų „Prienais“ sužaidėme lygiosiomis 2:2. Protestavome, kadangi jų komandoje žaidė joje neregistruoti žaidėjai. Mūsų protestas buvo patenkintas. Kitu atveju gal būtume į tai pažvelgę pro pirštus, bet mūsų didžiausias varžovas – Jonavos komanda – dar buvo nesužaidusi poros rungtynių. Kiekvienas taškas iki paskutinės dienos buvo labai svarbus.“

Tekstas: http://www.rinkosaikste.lt  

Comments are closed.