2019 m. „SHARP LFF TAURĖ“: FK “Kėdainiai” susitiks su pirmos lygos klubu Mažeikių “Atmosfera”.

2019 m. balandžio 18 diena ištraukti „SHARP LFF TAURĖS“ burtai – kurie lėmė, kad burtu keliu FK “Kėdainiai” pateko iškart į II taurės etapą ir ten Kėdainiuose susitiks su  dviems lygomis aukščiau rungtyniaujančia Mažeikių “Atmosferos” komanda. Apie rungtynių laiką informuosime artimiausiu metu.

Į šio sezono taurės varžybas iš viso užsiregistravo 62 klubai. Praėjusiais metais turnyre dalyvavo 48 komandos, o 2017 metais jų skaičius siekė 44.

„SHARP LFF taurės“ I ir II etapo burtų traukimas vyko 2019.04.09. Burtai buvo tiesiogiai transliuojami Lietuvos futbolas feisbuko puslapyje.

I etapo burtų traukime dalyvauja 26 (III, IV lygų) komandos. Burtų keliu ištrauktos 6 poros I etape. 14 klubų tarp jų ir FK Kėdainiai burtų keliu pateko į antrąjį etapą.

II etape dalyvavo I etapo 6 porų komandos nugalėtojos, 14 burtų keliu į antrąjį etapą patekusios III ir IV lygų komandos, 28 I ir II lygų komandos, viso – 48 komandos. 24 porų nugalėtojai iškovos teisę dalyvauti turnyro III etape (šešioliktfinalyje).

III etape (šešioliktfinalyje) į kovą įsijungs 8 A lygos komandos, įskaitant čempionų titulą ginantį Vilniaus „Žalgirio“ klubą.

 

Comments are closed.