FK „Lifosa” sužaidė paskutines draugiškas varžybas Lifosos vardu, komanda keičią pavadinimą!

Kovo 10d. savo pasiruošimą naujajam Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos sezonui pradėjo draugiškų rungtynių ciklą Kėdainių FK kuris susitiko su Jonavos „Lietavos” FK .
Jonaviečiai jau žaidė savo ketvirtąsias draugiškas rungtynes pasiruošimo cikle, tuo metų Kėdainių komanda žaidė pirmąsias. Kaip parodė ateitis FK „Lifosa” tai buvo iš dalies istorinis susitikimas, kadangi šiuo pavadinimu tai buvo paskutinės rungtynės.

Rungtynės prasidėjo  M.Jakšto (Lifosa) įvarčiu , tačiau vėliau žaidimas priklausė Jonavos komandai. Dar pirmajame kėlinyje pasižymėti pavyko V.Stanevičiui bei M.Ganusauskui. Po pertraukos dukart mūsų vartininką nuginklavo P.Osauskas ir „Lietava” pasiekė pergalę rezultatu 4:1.

Informuojame, kad FK „Lifosa” keičia savo ekipos pavadinimą, naujasis pavadinimas greičiausiai bus FK „Kėdainiai”. Dėl klubo pavadinimo keitimo darbų jau informavome LFF.