Neįtikėtinai mažumoje sužaidę FK “Kėdainiai” keliauja į kitą SHARP LFF taurės etapą.

FK “Kėdainiai” 3*-3 FK “Atmosfera”
6-5 (po baudinių serijos)

FK Kėdainiai netikėtai pateko į kitą SHARP LFF taurės etapą įveikusi net dviem lygomis aukščiau žaidžiančią FK “Atmosfera”.

Pirmąjį kėlinį kaip lygus su lygiu kovoję Kėdainiečiai nenusileido varžovams nei greičiu nei iniciatyva, tačiau 43 min. už paskutinės vilties pražangą baudos aikštelėje buvo pašalintas ką tik prie komandos prisijungęs K.Rukuiža. Pirmasis kėlinys baigėsi 1-2 svečių naudai. Kėdainiams įvartį pelnė L.Berednikovas.

Antrajame kėlinyje likę be vieno žmogaus Kėdainiai atsitraukė į gynybą ir bandė žaisti kontratakomis – kas puikiai gavosi ir po L.Berednikovo dublio antro kėlinio viduryje jau mes priekyje 3-2! Svečiams tik rungtynių pabaigoje pavyko išlyginti rezultatą ir rungtynės nusikėlė į pratęsimą.

Abu pratęsimo kėlinius Kėdainiai dažniausiai gynėsi prie savųjų vartų, nes labai jautėsi jėgų ir treniruočių trūkumas… Pirmojo pratęsimo viduryje už grubų žaidimą ir susistumdymus iš aikštės buvo pašalinti po viena kiekvienos komandos žaidėją, taigi komandos liko rungtyniauti devyni prieš dešimt. FK Kėdainiams šiaip ne taip sulaukus baudinių serijos gausiai susirinkę sirgaliai pradėjo džiūgauti, kad pavyko atlaikyti varžovų šturmą ir pamatys baudinių seriją.

Baudinių serijoje geriau sekėsi šeimininkams ir FK Kėdainiai keliauja į trečia varžybų etapą, kur lauks savo varžovų sekančioje LFF  taurės burtų ceremonijoje.