Antroji pergalė kur kas sunkesnė

FK „Kėdainiai” 2 – 1 FK „Kazlų Rūda-Švyturys“
Kėdainių miesto centrinis stadionas

Birželio 8d. 19:00 val. LFF III LYGOS KAFF ir MAFF pirmenybių antro turo dvikovoje FK Kėdainiai po varginančios kovos ir parodyto charakterio nugalėjo varžovus iš Kazlų Rūdos 2-1 nors po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0-1.

Pirmąjį kėlinį vyko atakuojantis abiejų komandų žaidimas, pirmojo kėlinio viduryje puikios progos neišnaudojo Andrius Skorupskas, o po kelių minučių po gynėjų klaidos įvartį pelnė FK Kazlų rūda komandos žaidėjas Deividas Plečkaitis. Pirmajame kėlinyje komandos išsiskyrė rezultatui esant 1-0 svečių naudai. Antrasis kėlinys prasidėjo intensyviu Kėdainiškių presingu, ko pasekoje, kėdainiškiai pelnė išlyginamąjį įvartį, jo autorius Deividas Paulauskas. Po pelnyto įvarčio žaidimo kontrolė trumpam perėmė svečiai, bet likus žaisti 14 menučių Kėdainiškių saugas Martynas Vaitkus pelnė pergalingą įvartį ir FK Kėdainiai komanda laimi antrąsias rungtynes rezultatu 2-1.

Sekančias rungtynes FK Kėdainiai komanda žais birželio 15d. 20.00val. su FK Pozityvus komanda.