Kėdainių komandų akistatoje – lygiosios.

logo_200x200  FK „Kėdainiai” 1-1 FK „Nevėžis B” Nevezis

Kėdainių miesto stadione įvykusi dvikova tarp FK „Kėdainiai” ir FK „Nevėžis B” baigėsi taikiai 1-1(0-0).
Pirmajame kėlinyje progų sukurta buvo tik prie FK „Nevėžis B” vartų tris kartus vienas prieš vieną išbėgusiems FK „Kėdainiai” futbolininkams pritrūko tikslumo ir pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių 0-0.
Antrasis kėlinys buvo ženkliai įdomesnis ir progų netrūko prie abiejų komandų vartų. 50 minutę Nevėžis B išsiveržė į priekį po Suprono Jono įvarčio, o 63 min. Martynas Juknevičius išlygino rezultatą 1-1. Nors 70 min.  FK „Nevėžis B” už paskutinės vilties pražangą liko žaisti vienu žaidėju mažiau, tai per didelės įtakos žaidimui nepadarė – progų netrūko prie abiejų komandų vartų, tačiau įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos pasidalino po tašką.

Sekančias labai svarbias varžybas kovoje dėl medalių FK „Kėdainiai” žais Raseiniuose 2016.08.08 19.30val. su Danspin ekipa.