Paskutinėse sezono rungtynėse įvarčių lietus ir tikrai vienas gražiausių čempionato įvarčių kurį pelnė A.Klimakovas nuo savo aikštės pusės.

Spalio 29 dieną (sekmadienis) 14.00 val. įvyko paskutinės šio sezono KAFF sezono rungtynės.
logo_200x200
 FK „Kėdainiai” 11-6 „Hegelmann Litauen B”

Kadangi paskutinės sezono rungtynės beveik nei vienai komandai neturėjo jokios teorinės įtakos turnyrinei lentelei abi komandos pasirinko itin atakuojančią taktiką, ir nusprendė žaisti atvirą futbolą. Pirmajame kėlinyje abi komandos kūrė progas, tačiau kėdainiai žaidė tiksliau, geriau ir išnaudoję dalį sukurtų progų laimėjo pirmajį kėlinį 4-1.
Antrasis kėlinys kaip ir pirmasis prasidėjo be žvalgybos ir progas kūrusi Kėdainių komanda dažniau jas ir realizavo. Labai išsiskyrė 52 minutę A.Klimakovo įmuštas vienas gražiausių šio sezono įvarčių nuo savos aikštės pusės suklaidinant visą komandą ir perkeliant vartininką. Rungtynes puikiai sužaidę Kėdainiškiai švenčia pergalę 11-6 ir pradeda laikimą kitų metų pirmenybių.
Šiose rungtynėse puikiai žaidė ir rezultatyvumu išsiskyrė ir „Pokerius” pelnė: A.Klimakovas ir D.Paulauskas.

1-0 Klimakovas Andrius6
2-0 Petrošius Osvaldas10
3-0 Paulauskas Deividas15
3-1 Turauskas Lukas19
4-1 Petrošius Osvaldas24